אודותינו

אודותינו

קוסקו ישראל, אשר הוקמה בסוף 2016 ומהווה שותפות בין COSCO המחודשת וכרמל ספנות, מספקת שירות גלובלי ל/מ ישראל. השירות הראשי AEM5 מחבר את ישראל עם המזרח הרחוק תוך פקידה ישירה של חיפה ואשדוד
07.05.17 / 14:18
אודותינו
07.05.17
אודותינו

קוסקו משתפת פעולה ברמה התפעולית (SLOT SHARING ALLIANCE) עם EMC, ו-OOCL. ברית זו מאפשרת למעשה חשיפה דרך שטעונים ברחבי העולם למגוון אזורים חדש או עם שירותים טובים יותר ליעדים קיימים. הכיסוי במזרח רחב הרבה מעבר לנמלי הבית של קוסקו בסין רבתי, כולל יפן, קוראיה הדרומית, מדינות דרום מזרח אסיה, הודו ואוסטרליה ניו זילנד.

קוסקו ישראל מציגה שלל אפשרויות חיבור באירופה ובים התיכון כולל שטעון מהיר למערב אפריקה וצפון אירופה עד סקנדינביה והבלטי. איטליה ומערב ים תיכון מקבלים שירות ישיר הפוקד את שני הנמלים בארץ ומהווה נדבך חשוב בסל השירות של קוסקו בישראל מזה עשור ויותר. נמל השטעון הראשי באזור מבחינת קוסקו הוא פיראוס, בו לקוסקו יש אינטרס כלכלי ותפעולי. המסופים בנמל זה שייכים או מתופעלים על ידה תחת חוזים ארוכי טווח. חלק בלתי נפרד מהשירות שעליו נסמכת קוסקו ובונה את עתידה האזורי הוא היכולת לתפעל במהירות וביעילות את השטעון בפיראוס לכלל הידעים באירופה. בחלק מן המקרים תוך תחרות טובה מול השירותים הישירים מבחינת זמני הגעה ואמינות השירות.

קוסקו בנוסף מפעילה רשת סוכנים בינלאומית אשר מכסה באירופה את רוב האזורים היבשתיים המנותקים מנמלי הים. זה מאפשר מתן הצעות תחרותיות גם בתנאי EXW / DDU  וכיו"ב שירותים עד ל- ומ- DOOR. פיזור כזה לעומק נותן גיבוי מסחרי חשוב לפיזור האופטימלי מלכתחילה של קוסקו מבחינת נמלי פקידה מסביב לאירופה.

לבסוף, קוסקו בהמשך למדיניות העבר של כרמל מציעה שלל שירותים במטען כללי תחת חברות הבת האחרות בקבוצה הגדולה בעולם מבחינת כמות אניות ויכולת נשיאה דהיום.מדובר על אניות צובר, פרוייקטים, מטענים כבדים במיוחד, טנקרים וכדומה. רשת הסוכנים הבינלאומית של קוסקו יודעת לתת מענה גם לפרוייקטים כאלו בקנה מידה רחב יותר כולל פתרונות לוגיסטיים מורכבים וליווי פרוייקט לכל אורכו אם בהצעה ישירה או בתחרות על מכרזים.

אנחנו לשירותכם, מוכנים לאתגר יותר מאי פעם!